Број на оглас: 3117467
Објавен на: 18.02.2020, 15:30
1 / 1

Umetnicka slika

2.500 МКД Цената е фиксна

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Уметнички слики

Вид на оглас: Се продава


Prodavam umetnicka slika, maslo na platno, so dimenzii 51× 65 cm, od Vanev.
Tel. 070 594 310