Број на оглас: 3116331
Објавен на: 18.02.2020, 15:30
1 / 1

Prodavam tepih

5.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Теписи и Теписони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam tepih, kratko koristen, recisi nov,kvaliteten, so dimenzii 3× 2 m.
Tel. 070 594 310