Број на оглас: 3116292
Објавен на: 13.09.2019, 11:40
1 / 1

Prodavam staza

950 МКД Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Теписи и Теписони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam staza, nova,nekoristena,so dimenzii 0,80 × 4,55 m.
Tel 070 594 310