Број на оглас: 3115583
Објавен на: 17.06.2021, 04:51
1 / 4

plac-niva

4 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
3500 m²
Тип на земјиште:
Останато

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


prodavam niva-plac pogoden za gradba odalecen na 500 metri od prugata vo romanovce (se gleda od patot). se gleda vo slikite.
Odalecena na 300m od asfalten pat.
kontakt: 071/297-332 ne odgovaram na email.
Cena 4 evra.
Cena 4 evra.
Cena 4 evra.

Shitet troalli no fshatin Rramanli ne largesi prej 500 metra nga varrezat dhe hekurudha ne rrugen per fshatin Qerkez. Troalli eshte ne largesi prej 300 metra nga shtepija e fundit ne ate rrug dhe duket prej rruges Kumanov-Rramali sikurse qe shihet ne foto. Vendi eshte i pershtatshem per ndertim. Info ne tel. 071/297-332. Mund te jepni qmim edhe neper vet aplikacionit te reklames.
Qmimi 4 euro.
Qmimi 4 euru.
Qmimi 4 euro.