Број на оглас: 3102263
Објавен на: 11.10.2021, 12:23
1 / 2

Hidraulicna Presa - Proizvodsvo na Gumici

1.400 € Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Вид на оглас: Се продава


Prodaden