Број на оглас: 3095006
Објавен на: 16.10.2021, 11:09
1 / 9

VOLVO V40 D3 2017god

14.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Volvo
Модел:
V40
Година:
2017
Гориво:
Дизел
Километри:
100000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2021
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 6

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


2000cc 150ks full oprema servisna kniska, top vozilo bez zabeleshki.zamena so vasha doplata.