Број на оглас: 3094736
Објавен на: 04.05.2021, 16:55
1 / 3

SONI PS3 IGRI 100% ORIGINAL RABOTAT

300 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / PC Игри и Видео игри / Sony PS Playstation игри / Sony PS3 игри

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Igrite se kupeni vo germanija i istite rabotat bez nikakov problem cenite se od 300den pa nagore info na tel ;

075 223 450

071 900 157
MOZE I NA VIBER

PRAKAM PO KARGO