Број на оглас: 3085166
Објавен на: 16.09.2019, 10:06
1 / 11

MAZDA 6.20 D

1 €
Марка:
Mazda
Модел:
6
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Kolata e so vozejki donesena vo mk bes carina Euro 4 enterier zacuvan novi gumi zime leto so dva para .tel viber 0041764235068 moze zamena za dzip X5 X6 Q7 ML somoja doplata ili SLEP prikolka moze i stranski tel Kontakt 077613789 ili 071267640 TRAJCE 077569495