Број на оглас: 3080178
Објавен на: 16.10.2021, 00:25
1 / 12

Opel kadet oldtajmer registriran

1.200 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
Kadett
Година:
1980
Гориво:
Бензин
Километри:
100000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2022
Сила на моторот:
11 kw / 15 ks
Kласа на емисија:
Еуро 2

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


PRODAVAM OPEL KADET-B REG.do 08-2019 cena po dogovor pali vozi opelot e vo dobra kondicija go vozam sekojdnevno moze i zamena za drugo vozilo na slikive so portokalova boja istiot Kadet po restavracija no cenata bi bila dosta povisoka sto znaci seuste ne e restavriran i go prodavam ne restavriran