Број на оглас: 3077954
Објавен на: 04.05.2021, 21:49
1 / 7

Opel meriva 1.7cdti full oprema

По Договор
Марка:
Opel
Модел:
Meriva
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2018
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


opel meriva 1.7cdti full oprema
abs, klimatronik
elek retr,elek prozor
novi zimski gumi,
xenon farovi,
servisiran redovno,
dobra cena za seriozni kupci,
bezz zameni,
pozz :)