Број на оглас: 3072036
Објавен на: 10.09.2019, 15:46
1 / 8

prodavam touran 2.0 TDI

4.200 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Touran
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Turanot e cela god registriran, Stegnat. Vredi za parite. Napraven servis kaisi zategaci vod. pumpa, ulje, site filtri, diskovi so plocki. moze zamena so vasa doplata. za zamena cenata e 5000e