Број на оглас: 3063389
Објавен на: 07.05.2021, 09:37
1 / 5

Prodavam plac na Kozjak so komunalii i odobrenie za gradba

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
520 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Prodavam prekrasen plac na ezeroto Kozjak, so plateni komunalii za izgradba na vikendica, odobren proekt od opstinata i dobieno pravosilno odobrenie za gradenje na vikendicata. Placot se naoga vo vikend naselba Blizanskovo - K.O. Zdunje, ima prekrasen i nezaboraven pogled na ezero Kozjak.
Cena po dogovor.
Javete se da se dogovorime.
078/340-374 i 077/688-360