Број на оглас: 3060487
Објавен на: 14.05.2021, 02:06
1 / 1

Baraka vo nas.Lisice

64.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Бараки, киосци, трафики

Вид на оглас: Се продава


Se prodava baraka vo nas.Lisice vo blizina na uciliste.Povrsina na barakata 83m2,dvorno mesto 238m2,so imoten list,otkupeno dvorno mesto i markica za gradenje(P+1+potkrovje).tel 078-390-238 075230733