Број на оглас: 3032656
Објавен на: 04.05.2021, 16:55
1 / 5

Дисплеј за лаптоп 17'' WideScreen 30 pin

1.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Монитори

Вид на оглас: Се продава


displej za laptop 17'' widescreen i 30 pinski, zacuvan maksimalno bez nikakov problem ,prakam po kargo niz cela makedonija.