Број на оглас: 3026605
Објавен на: 10.05.2021, 19:04
1 / 4

Се издава/продава деловен простор.

1.100 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
800 m²

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Индустрија и Работилница

Вид на оглас: Се продава


Се издава/продава деловен простор,работилница. Хала 500m2 со сите машини за преработка на мермер и гранит. Може да се користи за сечење мермер/гранит или како магацин за други потреби.Локација: Градски гробишта-Куманово.Погодно за започнување бизнис.
Контакт телефон 078290931