Број на оглас: 3026597
Објавен на: 10.05.2021, 19:04
1 / 2

Se prodava Kukja vo Prilep

48.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
5
Квадратура:
100 m²
Број на спратови:
Приземје
Греење:
Дрва
Дворна површина:
200 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Реновирана
Опрема:
Наместен
Година на реновирање:
2018
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Запад
Адреса:
Ul. Lenin 148 Prilep

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Kukjata se naogja na ulica Lenin 148.Kukjata e renovirana,so dvor 200m2..
Kontakt telefon:078313808