Број на оглас: 3026559
Објавен на: 10.05.2021, 19:04
1 / 4

Pick Up Peugeot Partner

4.800 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продава пикап Peugeot Partner.
Возилото во одлична состојба,произведена 2010година.
Носивост 600 kg.
Километража 120.000
Контакт телефон:070211309