Број на оглас: 3012966
Објавен на: 16.09.2019, 10:06
1 / 10

Mazda 5 20d 2007 uvoz CH

1 €
Марка:
Mazda
Модел:
5
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Avtomobilot e so sedum sedista komplet servis napraven pred 1000 km vozeiki donesena cena bes carina Moze i zamena za X5 X6 Q7 ML ili slep prikolka so moja doplata moze i stransko vozilo 077613789,
Viber 0041764235068. 071267640 TRAJCE 077569495