Број на оглас: 2999460
Објавен на: 21.10.2021, 09:38
1 / 12

SKODA OCTAVIA 1.9TDI 2003GOD

2.800 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Skoda
Модел:
Octavia
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2022
Сила на моторот:
96 kw / 131 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


SE PRODAVA SKODA OCTAVIA 1.9TDI 2003GOD VO PERFEKTNA SOSTOJBA, SERVISIRANA, BEZ NIKAKVI MANI I VLOZUVANJA
*** FULL OPREMA ***
- KLIMATRONIC
- ABS
- BOARD COMPUTER
- CRUZE CONTROL
- ESP SISTEM PROTIV PROLIZGUVANJE
- GREACI NA SEDISTA
- ELEKTRIKA NA SITE 4 STAKLA
- PODESUVANJE NA VOLAN I SEDISTA
- 2 KLUCA
- KSENON SVETLA
- ATEST FOLII NA ZADNITE STAKLA
- RADIO SO CD
- NOVI GUMI
- EURO KUKA
Moze zamena za poeftino vozilo so vasa doplata