Број на оглас: 2968786
Објавен на: 02.11.2019, 19:11
1 / 2

Se prodava predsobjle zakacalka so ogledalo povolno

42 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava ne mnogu koristena zakacalka so oglegalo i za cevli mesto od iverica so dimenzii sirina 1.4m i visina 1.9m cena 2600 kolku za materijalot