Број на оглас: 2964035
Објавен на: 30.11.2021, 23:51
1 / 12

FIAT PUNTO 1 I 2 (1.1 I 1.2) DELOVI

1 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


SE STO VI TREBA
1.1 8 v
1,2 8 v
1,2 16 v
1,9 jtd
ima i dizna plin za fiat punto 2 komplet