Број на оглас: 2957667
Објавен на: 03.05.2021, 20:01
1 / 3

Мини USB аудио засилувач 2X 6W HIFI

10 €

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вид на оглас: Се продава


Мини USB аудио засилувач 6W * 2 HIFI 2 канал PAM8406 Аудио засилувач DC 5V Напојување