Број на оглас: 2951586
Објавен на: 21.10.2021, 17:37
1 / 10

SE IZDAVAAT SOBI I APARTMANI

500 МКД Цената е фиксна
Квадратура:
300 m²
Спрат:
2
Греење:
Централо

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Апартмани Близначки се наоѓаат веднаш до Хотел Манастир во Берово во близина на центарот на градот. Располагаме со студија и апартмани. Студијата и апартманите имаат Wi-Fi, TV, кујна, посебен тоалет и тараси. Располагаме и со сопствен паркинг.
Дојдете и уживајте во недопрената природа на Малешевијата во комодитет за екстра поволни цени.
Информации и резервации на тел.
078-354-280
Лице за контакт Благица