Број на оглас: 2946891
Објавен на: 24.02.2020, 19:08
1 / 3

HTC Mozart mobilen

25 €
Марка:
HTC
Модел:
HTC7 MOZART,i HTC 8
Боја:
Silver
Интерна меморија:
8 GB
РАМ меморија:
8 GB
Големина на екранот:
До 4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


prodavam 2 mobilni : HTC 7 Mozart socuvan, ispraven so vindows phone OS 7,kamera so 8 megapikseli ,i + HTC 8,plav so WINDOWS 8, ima puknato staklo na gorno kose ne smeta vo funkcii , drugo se ispravno. Cena po 35E parce