Број на оглас: 2919990
Објавен на: 07.05.2021, 11:23
1 / 1

Kupuvan niva nivi kuka magacin s. Suvodol Demir Hisar

10.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
10000 m²
Тип на земјиште:
Останато

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се бара


Kupuvam niva, nivi, kuka, magacinski prostor vo s. Suvodol Demir Hisar, ili vo blizina. Pratete ponudi na tel ili e-mail don_pupe@hotmail.com ili na tel: 075/340-000