Број на оглас: 2888759
Објавен на: 09.05.2021, 07:35
1 / 5

Se prodava kuka

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
7
Квадратура:
90 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Дрва
Дворна површина:
357 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Стара
Опрема:
Наместен
Година на градба:
1964
Број на балкони:
1 Тераса
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југ
Адреса:
4juli br178

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа во близина на Ламелите наспроти ресторант Кај Кумот. Куќата е на одлична локација и е одлична за бизнис. Поседувам целокупна документација. Цена по договор.
Информации на тел.
072/321-730 wiber
078/371-399