Број на оглас: 2887847
Објавен на: 12.06.2022, 21:09
1 / 1

Mislesevo Struga !!!

80 €
Квадратура:
1100 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava plac 1100 m2 vo centarot na selo Mislesevo - Struga, pozadi kulturniot dom.
Cena po dogovor.
Kontakt 077/760-553 Brankica