Број на оглас: 2882835
Објавен на: 07.11.2021, 16:54
1 / 8

Imot vo Radovisko

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
4
Број на спратови:
3 спрата
Греење:
Друго
Дворна површина:
5000 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Нова
Опрема:
Полу наместен
Година на градба:
1999
Број на балкони:
4 Балкони
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
2 Паркинг места
Ориентација:
Исток
Адреса:
S.Kalugerica,Radovis

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа, гаража и штала со дворно место во с.Калугерица. Куќата се наоѓа на добра локација и на мирно место.За повеќе информации на 071834766 Даниела.