Број на оглас: 2864393
Објавен на: 23.11.2022, 09:48
1 / 4

Самоуслужна авто перална

550 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Автосервис и Автоперална опрема

Вид на оглас: Се продава


Направете сами своја самоуслужна перална за автомобили .
Автоматски уред за наплата и перење по ваша желба ,подесување на време и пари по ваша желба ,подесување на вода, пена ,правосмукалка ,
-Подесуванје на време за секој уред посебно
-Подесунање на вредност во пари за секој уред посебно.
-Подесување на звуцен сигнал за крај на време
-Мал лед дисплеј за при време
-Метални монети 5,10,50 денари
-Тастер за пауза за било кој уред
-Можност за перење со пена вода и правосмукалка независно .
-Вклучен вентил за автоматизирање на било каков пеномат 1/2 цол.
погледнете на : www.virlios.net