Број на оглас: 2859317
Објавен на: 04.05.2021, 13:28
1 / 11

Se iznajmuva Vikendica vo T.N.Ablanica

По Договор
Квадратура:
100 m²
Број на соби:
4
Греење:
Дрва
Наместена:
Да

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Вид на оглас: Се изнајмува


Se iznajmuva vikendica vo t.n.Ablanica .Minimalno prestoj vo vikendicatea e 2 noki.Vikendicata ima 3 spalni po eden bracen krevet i salon vo koj ima 2 kreveti.Kujna i WC.