Број на оглас: 2850976
Објавен на: 12.05.2021, 13:22
1 / 2

STAN NA DEN (garsonjeri, ednosobni,dvosobni,trosobni)

15 €
Број на соби:
2
Квадратура:
45 m²
Греење:
Централно
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Година на градба:
2010
Година на реновирање:
2010
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
2 Паркинг места
Ориентација:
Северозапад
Адреса:
aerodrom

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


IZDAVAME stanovi na den, komplet namesteni za vasite gosti ili sorabotnici (garsonjeri, ednosobni, dvosobni, trosobni). site se so parno, wifi, klima, lcd tv, parking, postelnini, peskiri, cisto I uredno.