Број на оглас: 2848980
Објавен на: 27.09.2021, 14:30
1 / 5

TASTATURA za smart TV - SLUSALKI - BLUETOOTH bezicni

490 МКД Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Тастатури, Глувци, Кабли и адаптери

Вид на оглас: Се продава


Нова безжична тастатура. Едноставно ја поврзувате со Вашиот смарт телевизор, лаптоп, таблет, андроид ТВ бокс и уживате во благодетите на безжичната технологија.
Содржи копчиња лев и десен клик, тачпад како кај лаптоп. Тастатурата ги содржи сите потребни компоненти со неа да играте игри на вашиот телевизор или компјутер.
За заштеда на батеријата, по неколку минути неактивност, сама се исклучува.
Компатибилина со Виндоус, Линукс и Андроид.
ЦЕНА - 490 денари.
Достава по карго до секој град во земјава за 100 денари.