Број на оглас: 2835386
Објавен на: 23.12.2019, 07:36
1 / 6

Одржување на дворови и градини

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Градина / Хортикултура - растенија

Вид на оглас: Се продава


1,Косење на тревници
2,Чистење и окопување
3,Шишање и обликување
-жива ограда
-жбуњеви
4,Кроење на дрвца и цвеќиња
5,Третирање на цвеќиња и други садници за напредок и против болести
6,Припрема на терен и сеење на трева
7,Садење на цвеќиња и други садници
8,Исфрлање на отпад
9.Одстранување на било какви дрва од дворот
Работите ги изведувам со сопствени машини и алати,брзо и ефикасно.
Еднократно и по потреба одржување и чистење.
ЦЕНА ПО ДОГОВОР НА ЛИЦЕ МЕСТО
КОНТАКТ:071-336-903 МИЛЕ