Број на оглас: 2833381
Објавен на: 25.06.2019, 09:06
1 / 1

TRICKL SO KUFER

1.000 €

Категорија: Моторни Возила / Мопеди(под 45km/h)

Вид на оглас: Се продава


MOTORCETO E REGISTRIRANO DO 50 KUBICI SO TRAJNA REGISTRACIJA SO KUFER