Број на оглас: 2819051
Објавен на: 04.05.2021, 23:38
1 / 1

RAM 512 DDR1 (400) Samsung

200 МКД Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / РАМ Меморија

Вид на оглас: Се продава


Продавам половна рам меморија DDR1 512 MB еден модул. Исправна. Фотката е од меморијата што се продава - автентична. Цената е фиксна - без ценкање и замени.