Број на оглас: 2798629
Објавен на: 12.05.2021, 03:27
1 / 1

KOLICKA ROSFAJ ZA PECIVA..

220 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM KOLICKA ROSFAJ ZA 20 PLEXA EXTRA SOCUVAN MNOGU MALKU KORISTEN.