Број на оглас: 2796310
Објавен на: 15.09.2019, 16:24
1 / 3

Senzori za kompresija na pneumatici

4.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Останато

Вид на оглас: Се продава


Senzorite pasuvaat na povise vozila izvadeni od audi a6