Број на оглас: 2796139
Објавен на: 11.05.2022, 16:15
1 / 7

fiat punto 1.1 delovi

1 €
Марка:
Fiat
Модел:
Punto
Година:
1996
Гориво:
Бензин
Километри:
100000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Бела
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2017
Сила на моторот:
1 kw / 1 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava na delovi za poveke informaci na trll 071 954 401