Број на оглас: 2729134
Објавен на: 16.09.2019, 20:02
1 / 4

CAMEC ELAN T410

По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Бродови/чамци / Водни скутери / Останато

Вид на оглас: Се продава


Camecot e odlicno socuvan domakinski odrzuvan so prikolka za nego
ima vesli i motor marka Mercury 9.8 redovno servisiran i spremen za sezona