Број на оглас: 2728239
Објавен на: 17.08.2022, 19:48
1 / 2

Pumpa za visok pritisok 1.9 dci(reno) RENAULT

50 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Moze i odelno samo regulatorot za pritisok 50 eu a pumpata 60eu zaedno komplet 100 eu