Број на оглас: 2725935
Објавен на: 03.01.2022, 19:00
1 / 2

Bosh pumpa za visok pritisok renault

50 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Za renault 1.9 dci do 2003g moze i odelno samo regulatorot za pritisok 50 eu pumpata 60 eu