Број на оглас: 2711513
Објавен на: 24.05.2020, 21:16

Се продава подземна гаража Кисела Вода

1 € Цената не е фиксна
Квадратура:
13 m²

Категорија: Недвижности / Гаражи

Вид на оглас: Се продава


Се продава подземна гаража 13м2 во нова зграда. Чешма - Кисела Вода.
Цена по договор.