Број на оглас: 2710414
Објавен на: 05.05.2021, 14:52
1 / 11

Нови апартмани во хотелска зона-Крушево

1 МКД Цената не е фиксна
Квадратура:
32 m²
Спрат:
1
Греење:
Струја

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Апартманите се со посебни влезови, опремени за туристи. Секој апартман има опремена кујна, купатило, тераса со поглед на х.Монтана.WI-FI интернет , кабелска ТВ,паркинг.Греење со КЛИМА. Оддалечени 5 минути од центар и од жичара.Идеални за одмор.