Број на оглас: 2691228
Објавен на: 02.05.2021, 13:30
1 / 4

Warburg garaziran 76.000km

20.000 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Wartburg
Модел:
353
Година:
1989
Гориво:
Дизел
Километри:
75000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Жолта
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2021
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 6

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Go prodavam ili menuvam za drugo vozilo. kolata e so pominati 76000 km.vo garaza bese poveke od 8 g.i menuvac zvaden i motor