Број на оглас: 2688273
Објавен на: 30.11.2021, 13:00
1 / 1

Sok od kalinka

100 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Управување со тежината

Вид на оглас: Се продава


Матичен сок од калинка - 100% без никакви додатоци (вода, шекер или сл), цеден на преса од инокс. Сокот е замрзнат во 0.5 л нови неупотребувани шишиња. Цена по шише = 100 МКД. Испорака насекаде во Македонија преку карго до домашна адреса.
070/868-080