Број на оглас: 2669649
Објавен на: 09.05.2021, 06:56
1 / 8

Se prodava

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
6
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Нема
Дворна површина:
180 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Стара
Опрема:
Празен
Година на градба:
5555
Број на балкони:
Тераса + 1 Балкон
Број на бањи:
2
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Гаража
Ориентација:
Исток
Адреса:
Boris kidric 49

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Kukata e so odlicna lokacija blizu Angels cafe ,cena po dogovor., ford fokus c maks