Број на оглас: 2666635
Објавен на: 31.07.2022, 22:41
1 / 6

KRSENJE, SECENJE, RUSENJE, BUSENJE BETON I ASFALT !

1 € Цената е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Градба на објекти и куќи

Вид на оглас: Се продава


Krsenje so hilti sekakov tip beton, dijamantskosecenje na armiran beton so debelina do 53 cm,busenje na kruzni otvori so dijamantski kruni,otvaranje na vrati,secenje na ploci, zidovi, nosaci stolbovi, Secenje na asfalt. Web strana:aditon.mk