Број на оглас: 2660615
Објавен на: 29.10.2021, 23:03
1 / 9

Vlezna Vrata Video Kamera Videospiunka Влезна Врата Камера

3.600 МКД

Категорија: Дом и Градина / Безбедност и безбедносна опрема / Видео надзор

Вид на оглас: Се продава


Видео Шпионка за влезна врата.
Воопшто не се познава дека е камера
Директно приклучување на ТВ на видео влез
Кога некој звони немора да станувате да видите до врата кој е.
Агол на гледање 170 степени 12 волти напојување