Број на оглас: 2608768
Објавен на: 04.05.2021, 22:38
1 / 7

Citroen Xsara Picasso 1.6 HD

2.399 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Citroen
Модел:
Xsara Picasso
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2021
Сила на моторот:
80 kw / 109 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


-BORD KOMPJUTER
-NAPRAVEN KOMPLET GOLEM SERVIS(REBRAST,KLINAST KAIS ,ZATEGAC)NA 165000 KM
-KLIMA
-SERVO VOLAN
-ELEKTRIKA NA PREDNI STAKLA
-ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
-GREACI NA RETROVIZOR
-NASLON ZA RACE
-REGULIRANJE NA SEDISTE
-PODESUVANJE NA VOLAN
-ABS,ESP,
-AER BEG
-CENTRALNO ZAKLUCUVANJE SO DALECINSKO
-SVETLO ZA MAGLA
-VEBASTO GREENJE
-BRANICI VO BOJA NA KAROSERIJA
-ALUMINIUMSKI BANDAZI
-RADIO SO CD
-5 BRZINI
-EVRO KUKA (VPISANA VO SOOBRACAJNA)
-NAPRAVEN MAL SERVIS 08/2020
-IMA MALI KAROSERIJSKI ZABELESKI(NORMALNI SPREMA GODINATA)