Број на оглас: 2581765
Објавен на: 09.05.2021, 16:23
1 / 7

SE PRODAVA KUKA NA ODLICNA LOKACIJA VO KICEVO

По Договор Цената е фиксна
Број на соби:
15
Квадратура:
330 m²
Број на спратови:
3 спрата
Греење:
Дрва
Дворна површина:
626 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Нова
Опрема:
Празен
Година на градба:
1983
Број на балкони:
Тераса + 4 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Гаража + Повеќе од 4 паркинг места
Ориентација:
Исток
Адреса:
ul Partizanski Odredi 57

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Kukata se naoga na ul. Partizanski Odredi br 57 Kicevo (Rastanski pat), na glavnata ulica ubava i mirna naselba blisku do centarot na gradot 3km.
So povrsina od 11m*10m so Prizemje+Sprat+Potkrovje
Izgradena e vo 1983 godina so odobrenie za gradba, gi poseduva site dokumenti.
Placot e so povrsina od 626m2.
Ima moznost za izgradba na uste edna kuka, ima po dva priklucoci za voda i kanaluzacija, ima ograda od kamen so dva vleza.
Kukata e pomegu dva asfaltirani pata i ima moznost da izlaga na dvata.
Podetalni informacii moze da dobiete na telefonite
075-965-037 ili 078-223-860 (viber)